PrzypadkiMedyczne.pl - portal edukacyjny i czasopismo naukowe. Wyjątkowa i innowacyjna platforma, dzięki której studenci medycyny, lekarze i inni medycy mogą rozwiązywać ciekawe i ważne przypadki medyczne w formie quizów, testów i ogólnopolskich konkursów – tego jeszcze nie było! PrzypadkiMedyczne.pl to także naukowe, punktowane przez MNiSW czasopismo, w których autorzy skupiają się na analizie konkretnych, rzeczywistych przypadków medycznych.

MedFor.me - Ogólnopolskie forum studentów medycyny i lekarzy. Jedyna taka platforma, na której spotkać mogą się kandydaci na studia medyczne, studenci medycyny i lekarze. MedFor.me to forum, newsy pisane przez naszych publicystów i blogi naszych użytkowników.

LEK-endium – to autorskie testy oparte na zasadach Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Każde pytanie LEK-endium jest podsumowane naszym komentarzem - tak aby użytkownicy mogli łatwiej zapamiętać zagadnienie. LEK-endium jest idealnym rozwiązaniem do nauki przez rozwiązywanie testów – szczególnie w połączeniu testami z rzeczywistych egzaminów ubiegłych lat

 

Szefem Centrum Kompetencyjnego Meducase jest Mateusz Palczewski.