W dniach 23-24.10.2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2AArena pod Rzeszowem odbędzie się II Forum Inteligentnego Rozwoju.

Inicjatorem i głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a współorganizatorami: PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o. o. i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, przy honorowym patronacie Prof. Jerzego Buzka.

Klaster PIKMED objął patronatem medialnym konferencję organizowaną w ramach forum: "Zdrowe Społeczeństwo - bezpieczeństwo zdrowotne Polaków".

 II Forum Inteligentnego Rozwoju to przede wszystkim okazja do transferu wiedzy, informacji i technologii na styku biznes-nauka-samorząd. Myśl przewodnia tegorocznego II Forum Inteligentnego Rozwoju brzmi: "Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju", a swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili zarówno członkowie komisji sejmowych, senackich ( http://irforum.pl/porozmawiajmy-o-wspolpracy-polityka-biznes-nauka/ )  oraz przedstawiciele firm i instytucji, które w swoich działaniach skupiają się na rozwoju innowacyjnych technologii w branży( http://irforum.pl/partnerzy/ ).
 

Agenda Forum dostępna pod linkiem

http://irforum.pl/agenda/